Hasır Çelik Makineleri - Türkiye'nin 1 Numarası

ESKİ SİTE | OLD SITE | VIEUX SITE

ANKARA'DAN HEM KOMŞULARIMIZ HEM DE DOSTLARIMIZ ALMAYI PLANLADIKLARI TT11L PANEL ÇİT MAKİNEMİZİ İNCELEMEYE GELDİLER.

daha fazla bilgi edinin

İSTANBUL AVRASYA MARATONUNDA, İHRACAT MÜDÜRÜMÜZ VE KOŞUCUMUZ SAYIN MERİÇ TUNA'YA BAŞARILAR DİLERİZ.

daha fazla bilgi edinin

ANTALYA'NIN ILK VE TEK HASIR CELIK TESISI TUNATEK MAKINELERIYLE FAALIYETE BASLADI. TUM YONETICI VE ISCI DOSTLARIMIZA TESEKKUR EDERIZ.

daha fazla bilgi edinin

TANZANYA TOPLU KONUT IDARESI PROJE EKIBI, ULKELERINDE KULLANACAKLARI TUNEL KALIP TEKNOLOJISI VE HASIR CELIK MAKINELERINI INCELEMEK ICIN TUNATEK'E GELDILER. ONUMUZDEKI SENE TUNATEK'IN TANZANYA'YA MAKINELERINI GONDERMESI HALINDE ULKJEDEKI TOPLAM MAKINE SAYISI 15'E...

daha fazla bilgi edinin

Cezayir Oran'da tesis kurmak isteyen Hakan Ay, fabrikamizda çalışır durumdaki 2 adet TT11 Hasir Celik Kaynak Makinesini test etmeye geldi.

daha fazla bilgi edinin

BAUMA Conexpo 2015

TUNATEK 14-18 Eylul 2015 tarihlerinde, Johannesburg BAUMA Conexpo 2015 fuarinda buyuk ilgi topladi. TUNATEK onumuzdeki 6 ay icinde Botsvana, Zambiya ve Namibya'da fabrikalar kuracak.

daha fazla bilgi edinin

Hindistan'da inşa edilecek 20 milyon konutun lojistik ihalesini alan Mr. Appasaheb Bhosale ve Mr. Ranjeet More Tunatek'i ziyaret etti. Otomatik Hasır Çelik Kaynak Makinesi, Anahtar teslimi Hasır Çelik Fabrikası, Tel Doğrultma ve Kesme Makinesi, Tel Çekme Makinesi...

daha fazla bilgi edinin

TUNATEK ANTALYA’da

Tunatek Antalya'da bir "ilk" i gerçekleştiriyor. "Betonarme Çelik Hasır Tesisi" Antalya Sanayiinde ilk defa "Antalya Organize sanayi Bölgesi"ne Kurulacak. Aralık ayında imalata başlayacak tesisin sözleşmesi 14. Ağustos.2015 tarihinde Şirket kurucusu Galip Gürbüz ile...

daha fazla bilgi edinin

TT55 Soguk Insaat Demiri Cekme Makinesi, TT23 ve TT24 Yuksek Hizli Agir Is tipi Dogrultma ve Kesme Makineleri, Conakry, Gine Cumhuriyeti'ne gonderildi. Ekibimiz Eylul'de isletmeye alma islemleri icin Bati Afrika'ya ucacak.

daha fazla bilgi edinin

TUNATEK, TT11 CELIK HASIR KAYNAK MAKINESININ 15. YIL BAKIM VE MODEL YUKSELTME OPERASYONU ICIN KENYA, NAIROBI'DE...

daha fazla bilgi edinin

Suudi Arabistan'ın Al Areeni firmasına Tel Çekme ve Yüksek Hızlı Tel Doğrultma ve Kesme Makinesi ihraç edildi. Bu Tunatek'in Suudi Arabistan'da kurduğu 3. firma..

daha fazla bilgi edinin

Altıgen örme makinesi

Mr. Guilherme Ache Brezilya'dan Tunatek'in ziyaretine gelerek "TT77 Altıgen Örme Makinesi" siparişi verdi.. Tunatek'in ürettiği "Otomatik Hasır Çelik" ve "Panel Çit" makineleri ile de geniş bilgi alan Ache bir günlük ziyaret için geldiği Ankara'dan Brezilya'ya...

daha fazla bilgi edinin

Türkiye'nin en eski ve en büyük vida ve çivi üreticisi Aslanbaş, Türkiye'nin en eski ve en büyük Çelik Hasır ve Çelik Hasır makineleri üreticisi TUNATEK'i yeni yatırım fikirleri ile ilgili ziyaret etti.

daha fazla bilgi edinin

Seyh Abdurrahman Al Bluwe, Dammam tesisine yeslestirilen TT23 Yuksek Hizli Tel Dogrultma ve Kesme Makinesi sebebiyle TUNATEK Genel Direktoru Kaan Tuna onuruna Riyad'a 80 km uzakliktaki çöl kampinda geleneksel bir ziyafet verdi. Kendisine cok tesekkur ediyoruz.

daha fazla bilgi edinin

Lübnan'dan Tunatek'e bir ziyaretçi geldi. Mr. Ziad Sahibi olduğu profil fabrikalarının yanı sıra "Hasır Çelik" ve "Panel Çit" üretimine de girmek için Tunatek'I ziyaret etti. Makineler hakkında bilgi alan Mr. Ziad Tunatek'e tekrar gelip konuyu sonuçlandırmak için...

daha fazla bilgi edinin

Tunatek'in Cezayir Setif kentinde kuracağı ikinci fabrika için Kamel Saadi ve Saad Chadli Tunatek'i ziyaret etti. Detaylar hakkında yapılan toplantı sonucu tesisin kurulumu için anlaşmaya varıldı.

daha fazla bilgi edinin

Tunatek Cezayir'in Setif Şehrine 2. gurup makinelerini göndermeğe başladı.. Yükleme 2 gün sürecek. Kurulacak tesiste her çapta hasır çelik üretilebilecek. Bu Tunatek'in Cezayir'de bu güne kadar kurduğu 2. ve en büyük hasır Çelik Fabrikası.

daha fazla bilgi edinin